Testy produktów sprawdź potencjał produktów

Chcesz sprawdzić jak Twoi klienci zareagują na nowy smak, opakowanie albo nowy wariant produktu? To badanie jest dla ciebie! Analiza pozwala sprawdzić co o nowym produkcie myślą klienci jeszcze zanim wprowadzisz go na rynek. Badanie pozwala ocenić potencjał nowego produktu, uniknąć chybionych inwestycji i zaproponować klientom coś czego naprawdę potrzebują.

co badaMy?

Badania i testy produktów pozwalają ocenić potencjał nowego produktu przed wprowadzeniem go na rynek. Podczas naszych testów poznasz opinie Twoich przyszłych klientów. W ramach testów produktów możemy zbadać nowy produkt, nowy wariant produktu, nowe opakowanie lub sprawdzić jak produkt poradzi sobie w nowym kanale sprzedażowym. 

Analizy produktów eCom Rocket są projektowane pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Chcesz pogadać o swoim nowym produkcie? Napisz do nas! 

testy produktów

dlaczego warto?

Testy produktów to jedno z podstawowych narzędzi każdego marketera. Pozwolą Ci uniknąć chybionych inwestycji. Dzięki naszym testom dowiesz się jak klienci oceniają  Twój nowy produkt, zbadasz potencjał produktu w porównaniu do konkurencji i poznasz lepiej potrzeby konsumentów. 

Dzięki badaniu stworzysz produkty, które pokochają Twoi klienci!

Szukasz czegość innego? Sprawdź nasze pozostałe badania

Zacznijmy współpracę już dziś!

Skontaktuj się z nami żeby omówić i wycenić swój projekt.