Badania User Experience optymalizuj swoją stronę

User Experience to jeden z najważniejszych obszarów badawczych dla marek działających w sieci. Badania UX skupiają się na poznaniu i zrozumieniu doświadczeń użytkowników podczas korzystania ze stron www, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych. Analizy użyteczności pozwalają wykryć i wyeliminować wszystkie elementy wirtualnych produktów, procesów i usług, które mogą stanowić problem dla użytkownika. Przeprowadzając testy i badania UX możesz szybko podnieść poziom konwersji w Twoim sklepie i co za tym idzie zarabiać więcej!

co badać?

Badania użyteczności stosowane są do analizy funkcjonalności, intuicyjności i designu interfejsów dla użytkowników. W ramach badań UX analizujemy między innymi:
• Sklepy internetowe
• Aplikacje mobilne
• Strony internetowe i landing page
• Serwisy internetowe, np. eBoK
• a także wszystkie pozostałe wirtualne produkty

kiedy warto badać UX?

Testy i badania UX warto przeprowadzać na każdym etapie tworzenia wirtualnych interfejsów dla użytkowników: podczas projektowania, realizacji i końcowego użytkowania. Na każdym etapie projektowania serwisu pojawiają się inne wyzwania, którym trzeba stawić czoła. Dzięki naszej analizie dowiesz się czego od strony oczekują Twoi klienci? Sprawdzimy również czy strona odpowiada potrzebom Twoich użytkowników. W naszych badaniach skupiamy się na perspektywie użytkownika, sprawdzimy jak Twoi klienci oceniają Twoją platformę. Dowiemy się również czy wszystkie procesy dostępne na stronie są zrozumiałe dla moich klientów oraz czy nie występują dystraktory utrudniające korzystanie z serwisu? 

Badania user experience to narzędzie, które pomoże Ci stworzyć serwis, z którego Twoi klienci będą chcieli korzystać.

Szukasz czegość innego? Sprawdź nasze pozostałe badania

Zacznijmy współpracę już dziś!

Skontaktuj się z nami żeby omówić i wycenić swój projekt.