aldous huxley essayist kellogg mba video essay controversial essay topics media what makes a winner essay essay questions on buddhism

Audyt ecommerce zwiększ sprzedaż swojego sklepu

Audyt ecommerce to ekspercka analiza, która pomaga wykryć słabe strony Twojego sklepu. Pomagamy wskazać elementy, które sprawiają problemy Twoim klientom i zmniejszają poziom konwersji. Podczas audytu ecommerce przeanalizujemy ścieżki konwersji, budowę sklepu i przyjrzymy się Twojej komunikacji. Zapewniamy kompleksową analizę, której wyniki pomogą Ci stworzyć sklep jaki pokochają Twoi klienci.

kiedy zrobić audyt ecommerce?

Audyt ecommerce eCom Rocket to narzędzie dedykowane dojrzałym sklepom internetowym. Analiza ecommerce najczęściej przeprowadzane jest w gdy wyniki sprzedaży w sklepie internetowym są niezadowalające. Audyt ecommerce warto przeprowadzić także gdy dzieje się coś niepokojącego, np. znacząco wzrasta ruch, który nie przekłada się na konwersje lub w internecie pojawia się coraz więcej złych opinii na temat sklepu. Wyniki badania pozwalają wprowadzić szybko zmiany, które przekładają się na poziom sprzedaży w sklepie internetowym.

Jeśli masz wątpliwości czy Twój sklep wykorzystuje w pełni swój potencjał to odezwij się do nas. Pomożemy Ci stworzyć platformę, którą pokochają Twoi klienci.

Badania ux

dlaczego warto?

Audyt ecommerce eCom Rocket pomoże Ci wyeliminować słabe punkty Twojego sklepu. Dzięki wynikom audytu szybko zwiększysz poziom konwersji w sklepie internetowym. Badanie pomoże Ci stworzyć sklep, który pokochają klienci i do którego klienci będą wracać.

audyt ecommerce

Szukasz czegość innego? Sprawdź nasze pozostałe badania

Zacznijmy współpracę już dziś!

Skontaktuj się z nami żeby omówić i wycenić swój projekt.