christmas your favorite holiday essay proctored essay question essay the taming of the shrew free process analysis essays tale of two cities analysis essays short essay on merits and demerits of computer

Analiza ruchu na stronie poznaj lepiej swoich klientów

Śledzenie ruchu użytkowników na stronie pozwala lepiej ich zrozumieć i wykryć obszary, które mogą powodować spadek konwersji. Analiza ruchu użytkowników to jedno z podstawowych rozwiązań badawczych dla każdego ecommerce. Analiza polega na pasywnym śledzeniu sposobu poruszania się klientów po stronie internetowej. Wynikiem analiz jest ilościowo-jakościowy raport omawiający sposoby korzystania ze strony oraz rekomendacje do poprawy user experience. Dzięki wynikom naszego badania lepiej poznasz sposób w jaki klienci korzystają z Twojego serwisu, co możesz przekuć na szybkie zwiększenie konwersji.

co badamy?

Analizy ruchu pozwala zbadać w jaki sposób użytkownicy poruszają się po naszej stronie. Raport z naszego badania zawiera:

  • jakościową analizę ścieżek klienta na PC i mobile (analiza nagrań sesji użytkowników)
  • ilościową i jakościową analizę klikalności na PC i mobile (analiza map ciepła)
  • analizę ruchu myszką na PC
  • badanie sposobu scrollowania strony na PC i mobile (analiza map dotarcia)
analiza ruchu na stronie

kiedy warto analizować ruch?

Analizę ruchu na stronie warto przeprowadzać na gdy tylko w naszym sklepie pojawią się pierwsi użytkownicy. Śledzenie ruchu na stronie pomoże lepiej zrozumieć użytkowników i pozwoli:

• znaleźć elementy strony, które należy poprawić
• znaleźć obszary, które mogą zwiększyć poziom konwersji
• usunąć dystraktory ze strony

heat map hotjar analiza ruchu

Szukasz czegość innego? Sprawdź nasze pozostałe badania

Zacznijmy współpracę już dziś!

Skontaktuj się z nami żeby omówić i wycenić swój projekt.